co to jest karma

Co to jest karma i obciążenia karmiczne

Karma (tyb. las, wym. le, sanskr. karma) – czyn, działanie, uczynek, praca. Tybetańskie pojęcie le (las) bywa też rozumiane jako zawód, los albo skutek.

Karma to nie tylko to co ciągnie się za nami z poprzednich wcieleń. W buddyzmie, hinduizmie i innych religiach dharmicznych (opartych na reinkarnacji) jest to prawo przyczyny i skutku.

Wg. Jakuba Szukalskiego, karma w gruncie rzeczy przypadkowy ruch wynikający z dobrej lub złej pobudki, świadomy lub nieświadomy. Jego przypadkowość nie oznacza niezamierzoności, ale zależność od okoliczności. Bez względu na to, czy jest ruchem zamierzonym, czy nie, wymaga odpowiednich okoliczności dla powstania.

Obecne czyny wpływają na przyszłe doświadczenia i przez to każdy jest odpowiedzialny za własne życie, cierpienie i szczęście jakie sprowadza na siebie i innych. A jednak pewne rzeczy wydawałoby się bez związku zaczynają determinować nasz los. Czujemy że coś nas blokuje i przeszkadza  znaleźć fajnego partnera czy dobrze płatną pracę, mimo że nic nam nie brakuje.

Obciążenia karmiczne

Blokady mające podłoże karmiczne są silne i trudne do przezwyciężenia, mogą objawiać sie nawet chorobą.

Jak najczęściej przejawiają się obciążenia karmiczne ?

–  powtarzające się negatywne relacje z ludźmi

–  ciągłe spotykanie złych mistrzów, guru na swojej drodze, problemy z duchowością

–  notoryczne problemy z pieniędzmi

Prawda jest taka że ciężko rozróżnić oddziaływanie uroku, klątwy, od obciążenia karmicznego po samych objawach. Sytuację utrudnia fakt że może ono być nie od zawsze, a nasilić pod wpływem jakiegoś czynnika. Oddziaływanie to ponadto, może być schowane za np. chmarą negatywnej energii więc nie każdy jasnowidz dostrzeże je od razu.

Struktury energetyczne związane z karmą mogą się zgromadzić w kilku miejscach: ponad czakrą korony lub pod czakrą podstawy, bezpośrednio w kanale centralnym.
Zamów diagnozę energetyczną oraz zarezerwuj śmiało termin na oczyszczanie karmy na odległość:

 

Dodaj komentarz