związki karmiczne

długi karmiczne

karmiczne związki

Słowo karma pochodzi z indoeuropejskiego (Sanskrit). Jest to przyczyna – rozumiana w sensie prawa przyczyny i skutku. Główna idea głosi, że czyny tworzą przyszłe doświadczenia i przez to każdy jest odpowiedzialny za własne życie, cierpienie i szczęście jakie sprowadza na siebie i innych.Zasada przyczyny i skutku może być skuteczna w wielu życiach, w związku z tym z pojęciem karmy wiąże się zagadnienie reinkarnacji. Każde odrodzenie to nowy sposób uczenia się, to dar.

Analiza karmy

Analiza karmy polega na przyjrzeniu się przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Wskazuje jakie działania z przeszłości mają wpływ na obecne życie, nad jakimi obszarami życia należy pracować, aby poprawić obecną jakość życia. Analizę Karmy przeprowadzają astrologowie czy parapsycholodzy.

Horoskop karmiczny

karma
karma
Astrolog może opracować horoskop karmiczny, przedstawiając w ten sposób możliwe rozwiązania, które nie stanowią jednoznacznych interpretacji.

Karty karmiczne

Karty karmiczne pozwalają na wgląd w przeszłość, pomagają w analizowaniu karmy na bazie przeszłych wydarzeń, zwiększają tym samym szansę na rozwój.

Wyjaśnienie karmy

Wyjaśnienie karmy to cel analizy karmy. Jej charakterystyczną cechą jest to, że nie można jej zmienić przez zaklęcia, nie można nagle pozbyć się wszystkich problemów, gdyż każdy człowiek jest odpowiedzialny za swoją karmę. Karma przynależy do jednej osoby i żadna inna nie jest w stanie jej zmienić.

lekcje karmiczne

obciążenia karmiczne

powiązania karmiczne

Dodaj komentarz